Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın

UP TASARIM;

Bünyemizde, kuruluşumuzdan itibaren fiberglass malzemeden araba parçaları ve port bagaj imalatının yanı sıra vitrin tasarımında ve dekor amaçlı kullanılabilen soyut veya somut heykel imalatı en kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır.

UP TASARIM , 3 boyutlu malzeme (fiberglass) kullanılarak gerçekleştirdiği tasarım heykel , park ürünleri , karavan parçaları ve port bagaj üretiminde de sektörde başarısıyla muteber olarak bilinen bir marka konumundadır.

3 boyutlu modelleme ile başlayan isteğe özel, tasarımlar kalıp ve döküm aşamalarının ardından, UP TASARIM’ın kadim heykel sanatını günümüze emek ve tecrübe olarak taşımış zanaatkar heykeltraş ekibimizin ellerinde vücut bulur.

Ürün gamımız, talep üzerine kişiye / firmaya özel olarak olarak tasarlanmaktadır. Tüm servis araçları ve vasıta grubu için üretimlerimiz stok gruplarımızda mevcuttur.

Stokta bulunan ürünlerimiz ve özel tasarım heykellerimiz ; Türkiye’nin her noktasına ve dünya çapında pek çok ülkeye ; özel yapım ambalajın içinde bağlantı aparatlarıyla birlikte güvenle kargolanır ve bu aparatlar sayesinde kolayca montajlanabilir.

Neden Biz?

3750 +
Port Bagaj
3750 +
Fiber Heykel
0 +
Çalışan
0 %
Müşteri Memnuniyeti

Vizyonumuz

Yeniliklerde öncü, yaratıcı ve yenilikçi yönümüzü kullanarak, Türkiye ve uluslararası alanda söz sahibi olmaktır.

Misyonumuz

Geçmişten gelen bilgi ve deneyimlerimiz ile, önceliği müşteri memnuniyeti olan, müşteri ihtiyaç ve taleplerine en kısa sürede cevap verebilen, sağlıklı ve sürekli büyümeyi hedefleyen, verimli, karlı ve ülkemize yararlı bir şirket olmaktır.

Hakkımızda

İletişim

Konum

Call Now Button
×